Endüstriyel Fileler

Endüstriyel fileler yeni kurulan fabrikalar, otomobil, ev eşyası gibi ürünlerinin parçaları, ahşap malzemeler, cam, kablo gibi akla gelebilecek her alandaki ürünün korunması için kullanılabilir. Makine Parçası Koruma Filesi, Ahşap Koruma Filesi, Cam Koruma Filesi, Sandalye Masa Filesi, Otomotiv Filesi, Kablo Koruma Filesi, Filtrasyon Filesi, Drenaj Filesi olarak da kullanılmaktadır.

Kullanılacak malzemenin boyutuna, rengine, ağırlığına, çapına göre kısacası istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre, sizin veya uzman ekibimizin yapacağı teknik çalışmalar sonucunda ortaya çıkan verilerle, her türlü endüstriyel malzemenin paketlenmesi, depolanması ve nakliyesi sırasında koruma sağlamak için çeşit çeşit endüstriyel fileler Ekstrude tarafından üretilmektedir.

Endüstriyel File Kullanım Alanları

Makine parçası, sandalye masa bacakları ve yüzeyi, elektrik malzemeleri, drenaj ürünleri, banyo malzemeleri gibi hemen her alandaki ürünlerin korunmasını sağlayan endüstriyel fileler Ekstrude  tarafından tam kalite üretilir.

Esnek ve dayanıklı yapıdaki bu plastik malzeme ürünleri sıkıca sarar. Böylece fileler dış etkenlerden, düşmelerden kaynaklı darbe, kırılma, çatlama gibi durumları engeller. Metre bazlı satılan ürünler birden fazla kez kullanılabileceği için ekonomik açıdan kullanıcılara rahatlık sağlar. 

Neden Endüstriyel File?

Bütçe dostu olan endüstriyel fileler kolay kolay yırtılmaz yapıda üretilir. Aynı zamanda fileler yüksek ısılara karşı dayanıklıdır.

Üzerlerinde bulunan hava gözenekleri sayesinde kullandığınız malzemelerin hava almasını sağlar. Bu sayede malzemelerinizde nemlenme, renk solması, renk atması, bozulma gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Aynı zamanda koruma fileleri ürünlerin son kullanma tarihlerine kadar taze kalmalarını da sağlar.

İstenilen her renkte ve boyutta üretebileceğimiz fileleri yerinde incelemek ve satın almak isterseniz Gebze Plastikçiler OSB’de bulunan üretim tesisimize gelerek ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve istediğiniz boyutta, renkte, genişlikte ürünü sipariş verebilirsiniz.

Gözenek Ölçüsü

İhtiyaca göre​

Renk

İstenilen renklerde

Ağırlık

Analiz sonrası olması gereken ağırlıkta

Previous
Next

Uzunluk

İhtiyaca göre​

Genişlik

İhtiyaca göre​

Çap

İhtiyaca göre​

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.