Şişe Koruma Filesi​

Şişe Koruma Filesi Nerelerde Kullanılır?

 

Şişe koruma filesi çeşitli materyallerdeki şişeleri nakliye ve depolama durumlarında oluşabilecek hasarlardan korumak için kullanılan, şişenin tüm yüzünü kaplayan darbe emici görevinde yapılardır.

Ekstrude plastik şişe koruma fileleri nakliye, depolama ya da market raflarında içecek şişelerinin yüzeylerinin darbelere, çizilmelere ve çatlamalara karşı korunmasını sağlar.

Ekstrude Şişe Koruma fileleri esnek, plastik yapısı sayesinde şişenin yüzey şeklini alır ve sıkıca saklar. Gözenekli yapısı sayesinde şişenin hava almasını sağlar. Şişeleri en iyi şekilde korumak için tasarlanmıştır.

Şişe Koruma Filesinin Kullanım Alanları

Ekonomik, pratik ve estetik ambalajlama ve koruma ürünü olan şişe koruma filesi rulolar halinde ya da istenilen boy ölçüsünde kesilmiş şekilde üretilir. Düşük maliyetlere sahip file oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu özellikleriyle tam bir fiyat performans ürünü ve hasar maliyeti önleyicidir.

Neden Şişe Koruma Filesi?

Ekstrude plastik fileler şık ve zarif bir görünüme sahiptir. İstenilen her renkte ve boyda üretilmesi mümkündür.

Beyaz, kırmızı, siyah gibi istenilen her renkte üretilebilen şişe koruma filelerinin ağırlığı, 25 gr ile 70 gr ağırlık arasında değişmektedir

Filenin gözenek ölçüleri 5 x 10 mm, 2 x 5 mm ve 10 x 30 mm olarak üç farklı seçeneğe sahiptir. 20 ila 500 metrelik kesilmiş ruloların uzunluğu ise 20 cm, 23 cm ve 25 cm olarak değişmektedir. Şişe koruma filesi 2 cm, 6 cm, 8 cm, 10 cm ve 15 cm genişlik ile 20 mm, 40 mm ve 100 mm çap ebat seçeneklerinde gelmektedir.

Rulo halinde satıldığı için ekonomik olan şişe koruma filesi, esnek bir yapısı sayesinde  istenilen yüzeyde rahatça kullanılabilir.

Renk

İstenilen renklerde

Ağırlık

25 gr/m ~ 70 gr/m

Gözenek Ölçüsü

5 x 10 mm, 2 x 5 mm, 10 x 30 mm

Previous
Next

Uzunluk

20-23-25 cm & 20-500 mt/rulo (Kesilmiş)

Genişlik

2 cm, 6 cm, 8 cm, 10 cm, 15 cm

Çap

20 mm, 40 mm, 100 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.