Fidan Koruma Filesi

Fidan koruma fileleri; fidanların olumsuz dış etkenlere karşı korunarak sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişmesini sağlamak için Amerika, Avrupa ve Türkiye gibi birçok ülkede kullanılmaktadır. Kimyasal-Herbisit ot ilaçlamalarına; hastalık ve haşerelere; fare vb kemirgenlere, tavşan, keçi, köpeklere; mekanik-makine misina hasarlarına karşı etkin koruma sağlar. Don ve dolu, kavurucu sıcaklar ve rüzgar gibi hava koşullarına karşı fidanları koruyarak sağlıklı büyümesi için gerekli ortamı oluşturur.

Fidan Koruma Filesi Kullanım Alanları

Fidan koruma fileleri mikro-sera etkisi oluşturarak, budama ve sulamadan tasarruf ettirerek çiftinin maliyetlerini düşürüyor. Çiftçiler fidan koruma filesiyle sağlıklı, güçlü gövde ve bunun neticesinde de erken hasat elde ediyor.

Pack&Net fidan koruma filesi çiftçilik, tarım, ormancılık ve peyzaj ürünü olarak kullanılmaktadır. 

Ürünler ayrıca UV Stabilizatörü içermektedir.

Neden Fidan Koruma Filesi

  • Yapısındaki küçük gözenekleri vasıtasıyla en etkili iklimi sağlayarak, açık alanlara dikmiş olduğunuz fidanların ve üzüm bağlarının dengeli bir şekilde gelişimini sağlar.
  • Köksü ve yabani otların, büyüme alanından uzak durmasını sağlar.
  • Fidan koruma filesiyle belirlenen alanın dışında büyümeyi ve istenmeyen yan dalların gelişimi engellenir. Böylece daha az sabitleme, bağlama ve kesme işlemine gerek duyulur.
  • Ceviz, Badem, Üzüm, Üzüm Bağları, Elma, Portakal, Mandalina, Avokado, Mango, Kivi, Limon, Kiraz vb. tüm meyve fidanlarını korumak ve fidanlara ideal yetişme ortamı sağlamak için kullanılmaktadır.

Renk

Yeşil, siyah

Ağırlık

80 gr/m ~ 85 gr/m ~ 120 gr/m

Gözenek Ölçüsü

2 x 2 mm

Previous
Next

Uzunluk

60 cm, 120 cm, 100 m

Genişlik

20 cm​, 22 cm​, 32 cm​

Çap

130 mm​, 140 mm, 200 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.