Fidan Koruma Rulo Tüpü

Sert hava koşullarına dayanaklı meyve fidanları (üzüm, bağcılık, ceviz, badem, elma, limon, portakal, kiraz vb. meyve narenciye fidanları, zeytin fidanları) yetiştirmek için üretilen ideal, uygulaması basit açılıp kapanır şekilde monte edilen rulo tüplerdir. 

Ceviz, Badem, Üzüm, Üzüm Bağları, Elma, Portakal, Mandalina, Avokado, Mango, Kivi, Limon, Kiraz vb. tüm meyve fidanları için ideal koruma ürünüdür. 

Fidan Koruma Tüpü, Meyve Fidanı Koruma Tüpü, Fidan Koruma Kılıfı, Fidan Koruma Borusu, Fidan Koruma Aparatı, Fidan Koruma Muhafazası olarak da adlandırılmaktadırlar. 

Fidan Koruma Rulo Tüpü Kullanım Alanları

  • Sert hava koşullarında fidanın zarar görmemesi için bu ürün kullanılır.
  • Donma, dolu yağması gibi olumsuz hava koşullarının yanında aşırı sıcak ve sert rüzgarlara karşı da fidanı korumaktadır.
  • Yabani ot gelişimi ve büyümesini engellemek için kullanılan kimyasal herbisitlere karşı fidanları korur.
  • Fidanlara fare gibi kemirgenlerin yanı sıra köpek, tavşan ve keçi gibi hayvanların zarar vermesine engel olur.
  • Çim biçme makinesinin verebileceği zararlara karşı korur.
  • Ürün fidanlarda sera etkisi yaratarak hızlı bir şekilde büyümelerini sağlar. Böylece erken hasat elde edilir.

 

Ürün birçok fidanda kullanılmaktadır. Özellikle elma, badem, üzüm, üzüm bağları, avokado, mango, portakal, mandalina, kivi, limon, kiraz, ceviz gibi meyve ağaçlarında yoğun olarak tercih edilir.

Neden Fidan Koruma Rulo Tüpü

Fidan koruma rulo tüpü oldukça basit bir kullanıma sahiptir. İlk başta uygulaması oldukça kolaydır. Açılır kapanır özelliği ile kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Ürün delikli ve deliksiz seçeneği ile isteğe uygun üretilebilir. Buna ek olarak uzunluk ve renk de isteğe göre değişebilmektedir. UV stabilizatörü içeriği sayesinde minimum 2,5 ya da 3 sene gibi uzun bir süre kullanım için uygundur. Temiz ve zarar vermeden kullanıldığında her yeni dikimde tekrar tekrar kullanmak mümkün olmaktadır.

Fidan koruma rulo tüpü beyaz ve üzüm yeşili renklerinde üretilmektedir. Ürünün uzunluğu 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm ve 120 cm olarak farklılık göstermektedir. Tüp genişliği 30 cm ve 40 cm olurken çapı 100 mm ve 140 mm arasında değişmektedir. Ürün ağırlığı 100-130 gr/m ~ 140-180 gr/m olarak belirlenmiştir.

Fidanlarınızı korumak için fidan koruma rulo tüpünün yanı sıra birçok ekstrude plastik ürününe web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Renk

Beyaz, üzüm yeşili

Ağırlık

100 - 130 gr/m ~ 140 -180 gr/m

Gözenek Ölçüsü

Previous
Next

Uzunluk

40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm, 120 cm

Genişlik

30 cm​, 40 cm​

Çap

100 mm​, 140 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.