Fidan Koruma Rulo Tüpü

Kimyasal-Herbisit Ot İlaçlamalarına, Hastalık ve Haşerelere, Kemirgen Fare, Tavşan, Keçi, Köpeklere, Mekanik-Makina Misina Hasarlarına, Don ve Doluya, Kavurucu Sıcaklara ve Rüzgara Karşı Etkin Koruma !

İstenilen mikro-sera etkisi, daha az budama ve sulama !!

Sağlıklı ve hızlı gelişen güçlü gövde; erken hasat elde edilmesi !!!

Fidan Koruma Rulo Tüpü

Sert hava koşullarına dayanaklı meyve fidanları (üzüm, bağcılık, ceviz, badem, elma, limon, portakal, kiraz vb. meyve narenciye fidanları, zeytin fidanları) yetiştirmek için üretilen ideal, uygulaması basit açılıp kapanır şekilde monte edilen rulo tüplerdir. Dona, sıcaklara, herbisit kullanımına, fare tavşan gibi hayvanlara, çim biçme makina zararlarına karşı koruma sağlar, sera etkisi yaratarak fidanların hızlı gelişimini sağlar. Delikli ve deliksiz şekilde, istenilen uzunluklarda ve renklerde üretilmektedir. UV katkısı sayesinde min 2,5-3 sene yaşam ömrü olan ürünlerdir, temiz saklanması koşulu ile yeni dikimlerde tekrar tekrar kullanılabilir. 

Ceviz, Badem, Üzüm, Üzüm Bağları, Elma, Portakal, Mandalina, Avokado, Mango, Kivi, Limon, Kiraz vb. tüm meyve fidanları için ideal koruma ürünüdür. 

Fidan Koruma Tüpü, Meyve Fidanı Koruma Tüpü, Fidan Koruma Kılıfı, Fidan Koruma Borusu, Fidan Koruma Aparatı, Fidan Koruma Muhafazası olarak da adlandırılmaktadırlar. 

Renk

Beyaz, üzüm yeşili

Ağırlık

100 - 130 gr/m ~ 140 -180 gr/m

Gözenek Ölçüsü

Previous
Next

Uzunluk

40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm, 120 cm

Genişlik

30 cm​, 40 cm​

Çap

100 mm​, 140 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.