Seramik Koruma Filesi​

Seramik koruma filesi çeşitli seramik malzemelerin, üretim, stoklama ve nakliye sırasında meydana gelebilecek hasarlardan korunması amacıyla kullanılmaktadır.

Vitrin, küvet, klozet, mutfak tezgâhı, yer karoları gibi birçok alanda kullanılan seramik ürünlerin üretimden sonra taşınması sırasında birbirleriyle temas etmesini engeller.

Ürünlerin depolarda saklanması, bir yerden bir yere nakliye edilmesi durumunda alınan darbelerden kaynaklı oluşabilecek kırılmaları, çatlamaları engellemek için ekstrude plastikten üretilen file 8 x 8 mm ve 15 x 25 mm gözeneklere sahiptir.

Filenin gözenekleri seramiklerin hava almasını sağlar. Böylece nemlenme, renk kaybı gibi durumların oluşması engellenmiş olur.

Seramik Koruma Filesi Kullanım Alanları

Seramik ürünler çabuk kırılabilen veya çatlayabilen yapıya sahiptir. İyi bir şekilde ambalajlanmamış seramik ürünler taşıma esnasında ya da en ufak bir darbede tamir edilemez hale gelebilir. Seramik malzemelerin boyutuna göre kesilebilen file, ürünleri korumasının yanı sıra farklı renk seçenekleriyle de ürünlere şıklık katar.

Esnek yapıdaki Ekstrude plastik file darbeleri en iyi şekilde emer. Uygun fiyata çok ürün sunan koruma filesi bütçe dostudur. Hem ürünleri koruyarak hem de istenilen uzunlukta ve genişlikte alınabilmesi sebebiyle kullanıcıya ekonomik açıdan büyük fayda sağlar.

Seramik koruma ve diğer koruma filesi ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerinize en uygun olan file tipini seçerek bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşarak istediğiniz boyutta ve renkte file sipariş verebilirsiniz.

Neden Seramik Koruma Filesi?

Seramik malzemelerin rengine göre beyaz, kırmızı, siyah, mavi ve sarı renklerde üretilir. Dilediğiniz renkte sipariş verebilir, size en uygun olan ürünü bizim de yardımımızla seçebilirsiniz. Metre başına ağırlığı 70 gr’dan 200 gr’a kadar çıkabilmektedir. Korunacak seramik malzemenin boyutuna göre istenilen uzunlukta kesilebilen veya rulo sarım şekilde satılan seramik koruma filesi 45 cm’den 95 cm’e kadar genişliğe sahiptir. Ürünün çapı ise 300 ile 600 mm arasında değişmektedir.

Renk

Beyaz, siyah, kırmızı, mavi, sarı

Ağırlık

70 gr/m ~ 200 gr/m

Gözenek Ölçüsü

8 x 8 mm ~ 15 x 25 mm

Uzunluk

İstenilen ölçülerde kesilmiş veya rulo sarım

Genişlik

45 cm ~ 95 cm

Çap

300 mm ~ 600 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.