Tüp Koruma Filesi

Tüp koruma filesi; medikal, sınai, lpg, yangın ve muhtelif gaz tüplerinin, silindirik ve stepne lpg oto tanklarının üretim, stoklama ve nakliye sırasında meydana gelebilecek hasarlardan korunması amacıyla kullanılmaktadır.

Ekstrude plastikten üretilen tüp koruma filesi dalış, oksijen, ev tüpleri ve LPG oto tanklarının korunması için kullanılır. Tüpün rengiyle uyumlu olması için kırmızı, siyah, beyaz, mavi ve sarı renklerde üretimi yapılır.

Tüp Koruma Filesi Kullanım Alanları

Tüp koruma filesi sağlık, sınai, LPG, yangın, yemek tüpleri, silindirik ve stepne şeklindeki oto gaz tanklarının üretimi, stoklanması ve kargolanması esnasında darbelerden dolayı ortaya çıkabilecek çizilme, kırılma gibi durumların önüne geçebilmek için kullanılır.

Sağlam iplerden ve ekstrude plastik malzemeden üretilen tüp koruma filesi, her türlü hava koşuluna ve ortama karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Firmamızda fileler Avrupa standartlarına uyularak üretilir.

Dilediğiniz renkte ve boyuttaki size en uygun tüp koruma filesini internet sitemiz üzerinden ya da bizi arayarak sipariş verebilirsiniz. Her çeşit tüpün boyasının ve dış yüzeyinin zarar görmesini en aza indirgemek için en doğru koruma yöntemi tüp koruma filesi kullanmaktır. Packnet tüp koruma fileleri, ürünlerin korumasını sağlarken aynı zamanda şık görünmelerini de sağlar.

Neden Tüp Koruma Filesi?

Tüp koruma filesi metre başına 25 gr ağırlıktan 200 gr ağırlığa kadar çıkabilir. Koruma filesinin uzunluğu istenilen her ölçüde kesilmiş şekilde ya da rulo bobin şeklinde sarılarak satılır. 6 cm ile 100 cm arasında genişliğe ve 40 mm ile 450 mm arasında bir çapa sahiptir. Firmamızda üretilen bütün ürünlerimiz hijyen ve koruma sertifikasına sahiptir. Hem kullanıcıya hem de ürünlere hiçbir şekilde zarar vermeyecek malzemeler kullanılarak üretim yapmaktayız.

10 x 20 mm ve 15 x 25 mm ölçülerindeki gözenekleri sayesinde tüplerin hava almasını sağlar. Dalış yapan kişilerin en önemli ekipmanı olan dalış tüplerinin hem su altındaki hem de su üstündeki dış etmenlere karşı korunmasını sağlamak için tüp koruma filesi kullanılır. Kaliteli ve sağlam plastik malzemeden üretilen file her türlü uzunluktaki ve genişlikteki tüpe özel şekilde üretilir. 

Renk

Beyaz, siyah, kırmızı, mavi, sarı

Ağırlık

25 gr/m ~ 200 gr/m

Gözenek Ölçüsü

10 x 20 mm, 15 x 25 mm

Uzunluk

İstenilen ölçülerde kesilmiş veya rulo bobin sarım

Genişlik

6 cm ~ 100 cm

Çap

40 mm ~ 450 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.