pack&net Hakkında

pack&net Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2003 yılının Haziran ayından bu yana tüm dünyada yaygın olarak ambalaj, koruma ve promosyon malzemesi olarak kullanılan Plastik Ekstrude File üretimi gerçekleştirmektedir.

Ekstrude file özellikle sebze, meyve ve gıda ürünleri ambalajları ve promosyon çalışmalarında; hızlı tüketim ürünlerinin ambalaj ve pazarlama çalışmalarında; muhtelif endüstriyel hafif ve ağır sanayi malzemelerinde ambalaj, koruma, paketleme, paletleme, sevkiyat ve iç yapı malzemesi olarak tercih edilmektedir.

Tarım, ormancılık, meyve bahçeleri ve üzüm bağları, peyzaj ve bahçecilik uygulamalarında modern uygulama olarak ekstrude file; file, tüp ve bahçe çitleri olarak da kullanılmaktadır.

Ambalaj konusu dışında inşaat altyapı, yol yapım çalışmaları ve sınır belirleme uygulamalarında güvenlik ikaz filesi ve yeraltı ikaz filesi olarak da kullanılmaktadır. 

pack&net Ambalaj 20 yıllık tecrübesiyle değişim ve yeniliklere ayak uydurmakta, çok yönlü ve verimli çözümler üreterek birçok farklı sektöre hizmet vermektedir.

Standart uygulamalarla birlikte müşteri odaklı yaklaşımıyla, müşteri ihtiyacına özel olarak istenilen ölçülerde ambalaj ve koruma ürünleri imal etmektedir.

pack&net Ambalaj hem yenilikçi, dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli ekstrude fileler üretmesiyle hem de sevkiyat hızındaki başarı ve müşteri odaklı stoklu çalışma imkanları sunmasıyla sektörde 20 yıldır tercih edilen bir marka olmaya devam etmektedir.

0
Yıllık Tecrübe
0
Ülkeye İhracat
0
Sektöre Hizmet
+ 0
Farklı Ürün Çeşidi

Plastik Ekstrude File üretimi konusunda uzman

  • Standart uygulamalar
  • İhtiyaca özel fileler
packnet hakkında pack&net ekstrude plastik file

Uzmanlık
alanlarımız

20 yıldır müşteri odaklı yaklaşımı ve müşteri ihtiyacına özel üretimiyle birlikte, aşağıda yer alan standart uygulamalarda yüksek kalitede, uzun ömürlü ekstrude fileler üretmektedir.

Koruma Fileleri
Güvenlik İkaz Filesi
Tarım ve Ormancılık File ve Tüpleri
Ambalaj, Paketleme, Promosyon Fileleri