Gövde Koruma Filesi

Kimyasal-Herbisit Ot İlaçlamalarına, Hastalık ve Haşerelere, Kemirgen Fare, Tavşan, Keçi, Köpeklere, Mekanik-Makina Misina Hasarlarına, Don ve Doluya, Kavurucu Sıcaklara ve Rüzgara Karşı Etkin Koruma !

İstenilen mikro-sera etkisi, daha az budama ve sulama !!

Sağlıklı ve hızlı gelişen güçlü gövde; erken hasat elde edilmesi !!!

Gövde Koruma Filesi⠀

Açık alanlara dikmiş olduğunuz fidelerin gövdelerini sararak kemirgen hayvanlardan, geyik ve karacalardan korur. Fidanı esnekliği sayesinde boğmaz. Delikli file yapısı sayesinde, içerisinde yeterli miktarda hava sirkulasyonunu sağlayarak gövde üzerinde mantar ve benzeri hastalıkların oluşumunu engeller. Bitki gövdelerindeki çatlamaları, yarılmaları önlemek amacı ile kullanılır. Kendi denge baskısı sayesinde bitki gövdesini sarar, kurulumu oldukça basittir. Fidan büyüdükçe rulo şeklini korur. UV Stabilizatörü içermektedir.

Ceviz, Badem, Üzüm, Üzüm Bağları, Elma, Portakal, Mandalina, Avokado, Mango, Kivi, Limon, Kiraz vb. tüm meyve fidanları için ideal koruma ürünüdür. 

Renk

Siyah, beyaz

Ağırlık

55 gr/m ~ 80 gr/m

Gözenek Ölçüsü

3 x 3 mm

Previous
Next

Uzunluk

55 cm, 80 cm, 110 m

Genişlik

20 cm​, 34 cm

Çap

60 mm​, 110 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.