Gövde Koruma Filesi

Gövde koruma filesi, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Ürünün uzunluğu 55 cm, 80 cm ve 110 m arasında değişmektedir. Genişliği 20 cm ve 34 cm olarak değişiklik gösterirken ürün, çapı 60 mm ve 110 mm olarak üretilmiştir. Filenin ağırlığı 55 gr/m ~ 80 gr/m olup gözenekleri ise 3×3 mm ölçüsündedir.

Ayrıca gövde büyüdükçe file rulo halini korur. Delikli file yapısı ile de içeride yeterli hava değişimini sağlar. Böylece gövde üzerinde oluşabilecek mantar ve çeşitli hastalıkları engeller, fidanı korur.

UV stabilizatörü içeriğiyle uzun süreli kullanım imkânı sağlar. File mikro-sera etkisi verir.

Fidanın budanma ve sulanma ihtiyacı daha aza düşer. File sağlıklı ve hızlı bir büyüme sağladığı için erken hasat elde edilmesine imkân tanır. Fidanın etrafında yabani otların büyümesine engel olur.

Gövde Koruma Filesi Kullanım Alanları

Yeni dikilen ya da büyümekte olan fideler çok hızlı bir şekilde zarar görebilirler. Bundan dolayı çevrenin verebileceği zararlardan korunmaları gerekir. Gövde koruma filesi de fidelerin gövdesinin korunmasında etkin rol oynamaktadır. Açık alanlara dikilmiş olan fidelerin gövdeleri file ile sarılır. Böylece gövdeleri, karaca ve geyik gibi hayvanların yanı sıra kemirgen hayvanlardan da korur.

Filenin, fidanlarda olabilecek birçok hastalık ve haşerelerden de koruyucu özelliği vardır.

Bitki ve fidan gövdelerinde çatlaklar ve yarıklar meydana gelebilir. File tam bu noktada önleyici özelliği ile devreye girerek gövdeyi korur.

Don ve dolu gibi olumsuz hava olaylarının yanında aşırı sıcaklardan ve rüzgarlardan da fidanı korur.

Üzüm, üzüm bağı, ceviz, portakal, mandalina, kivi, elma, avokado, mango limon, kiraz gibi birçok meyve fidanında kullanıma uygundur. Böylece fidanların gövdesi sağlam kalır. Buna bağlı olarak da verdiği meyve sağlıklı olur.

Neden Gövde Koruma Filesi?

Gövde koruma filesi, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Ürünün uzunluğu 55 cm, 80 cm ve 110 m arasında değişmektedir. Genişliği 20 cm ve 34 cm olarak değişiklik gösterirken ürün, çapı 60 mm ve 110 mm olarak üretilmiştir. Filenin ağırlığı 55 gr/m ~ 80 gr/m olup gözenekleri ise 3×3 mm ölçüsündedir.

Gövde koruma filesi gibi tarım, ormancılık ve peyzaj alanında kullanılan birçok ürüne sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek istediğiniz ürünü siparişi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Renk

Siyah, beyaz

Ağırlık

55 gr/m ~ 80 gr/m

Gözenek Ölçüsü

3 x 3 mm

Previous
Next

Uzunluk

55 cm, 80 cm, 110 m

Genişlik

20 cm​, 34 cm

Çap

60 mm​, 110 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.