Metal Koruma Filesi

Metal Koruma Filesi; otomotiv, yedek parça, beyaz eşya, inşaat sektörlerinde Otomotiv Koruma Filesi, Hortum Filesi, Buji Filesi, Gömlek Filesi, Piston Filesi, Filtre Filesi, Filtrasyon Filesi Drenaj Filesi olarak kullanılmaktadır.

Koruma fileleri malzemelerin stoklanması ve nakliyesi sırasında meydana gelebilecek hasarlardan korumak amacıyla ekstrude plastik ile üretilir.

 

Metal Koruma Filesi Kullanım Alanları

Metal koruma filesi, metal, krom ve plastik malzemelerin darbelere, çizilmelere karşı yüzeylerini korur. Ekstrude plastik file, ürünlerin paketlenmesi ve korunması için en çok tercih edilen ve en rahat kullanıma sahip malzemelerin başında gelmektedir.

Hava sirkülasyonu sağlayan gözenekleri olan koruma filesi metal ürünleri darbelere karşı korumanın yanı sıra, metal ürünlerin yüzeylerinin havasız kalıp deforme olmasını da engeller. Her çeşitteki ve boyuttaki metal malzemeler için istenilen her renkte üretim yapılabilir. Metal koruma filesi taşıma ve depolama esnasında oluşabilecek kayıpların önüne geçtiği için ekonomik açıdan üreticilere büyük fayda sağlar.

Firmamızda fileler Avrupa ve Türk Standartları Enstitüsü standartlarına ve ölçülerine uygun olarak üretilir. Yılların deneyimi ve tecrübeli kadromuz ile ihityacınız olan kalitede fileler üretmek önceliğimiz. Metal koruma filesi siparişi vermek ve daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir ve deneyimli ekibimizden koruma fileleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Koruma filesi, otomobil yedek parçalarının yanı sıra oksijen, yangın ve dalış tüpleriyle endüstriyel ürünleri yağmur, çamur, kar, darbeler gibi dış etmenlerden korumak amacıyla her alanda kullanılabilir.

Neden Metal Koruma Filesi

Esnek yapıdaki file uygulandığı her yüzeyin şeklini kolayca alır. Metal koruma filesi istenilen yumuşaklıkta ve sertlikte üretilebilir.

Yumuşaklık ve sertlik ürünün korunma kapasitesini arttırır. Ekstrude Metal koruma fileleri Çevreye zarar vermeyecek malzemeler kullanılarak üretilir.

Metal yüzeye sahip inşaat malzemelerinin, inşaat alanında durduğu süre zarfında çalınma ve zarar görme gibi durumların önüne geçmek için malzemelerin bağlanarak bir arada durmalarını sağlar. Metal koruma filesi istenildiği taktirde hem rulo halinde hem de düz bir şekilde üretilebilir.

Renk

İstenilen renklerde

Ağırlık

10 gr/m ~ 150 gr/m

Gözenek Ölçüsü

5 x 10mm, 2 x 5 mm, 10 x 30 mm

Uzunluk

İstenilen ölçülerde​ kesilmiş veya rulo bobin sarım

Genişlik

2 cm ~ 100 cm

Çap

10 mm, 500 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.