Seperatör Ara Yüzey Koruma Filesi

Gemide ve endüstriyel alanlarda yağın, yakıtın ya da diğer sıvıların içinde yer alan bileşenlerin ayrılmasını ve birbirine karışmamasını sağlayan bir makinedir. Aynı zamanda seperatör evlerde ve bahçelerde hem dekorasyon hem de bir bölgeyi ayırmak ya da dışarıdan görünmemesini sağlamak için de kullanılır.

İstenilen her renkte ve uzunlukta üretilebilen seperatör ara yüzey koruma filesi, ürünün ağırlığına göre 100 gram ile 360 gram arasında bir ağırlıkta üretilebilir.

Seperatör Ara Yüzey Koruma Filesi Kullanım Alanları

Seperatör ara yüzey koruma filesi denizcilik ve endüstriyel alanlarda kullanılan seperatörlerin birbirleriyle teması sırasında ya da bir yere koyuldukları zaman dış etmenlerden dolayı oluşabilecek darbe, kırılma, çatlama gibi durumlara karşı korunmasını sağlar.

Ürünlerin çok iyi şekilde korunmasını ve sevkiyat esnasında iyi bir şekilde ambalajlanmasını sağlayan ekstrude plastik seperatör ara yüzey koruma filesi kullanmak en iyi koruma yöntemidir.

Ürünlerin taşınması sırasında açılıp, düşmemesi için rulo şeklinde ya da düz şekilde sipariş edilen filelerin uçları mühürlenerek kullanılabilir.

Neden Seperatör Ara Yüzey Koruma Filesi?

Fabrikalarda, deniz araçlarında kullanılan seperatörlerin yağlarının, yakıtlarının ya da içerisinde yer alan herhangi bir sıvının akıp diğer seperatöre zarar vermesini engellemek için kullanılan seperatör ara yüzey koruma filesi, ekstrude plastik malzemeden üretilir.

Ekstrude malzemenin daha sağlam ve esnek olmasını sağlayan bir malzemedir. Esnek ve kullanılan seperatörün şeklini alan koruma filesi ürünü sıkıca sarar ve zarar görmesini en aza indirger. Bu sayede fabrikalarda ya da diğer alanlarda yaşanabilecek iş durması, makine bozulması gibi sorunların önüne geçilmiş olur.

Evlerde ya da bahçelerde kullanılan seperatörlerin ise taşınması esnasında oluşabilecek zararları ortadan kaldıran seperatör ara yüzey koruma filesi ürünlere özel renkte ve boyutta üretilebilir. Koruma filesi hakkında daha fazla bilgi ve sipariş için web sitemizde bulunan iletişim kanallarından bize ulaşarak alanında uzman ekibimizden daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

35 cm ve 100 cm arasında istenilen her santimetre genişlikte ve 230 mm ila 330 mm çapta üretilebilen seperatör ara yüzey koruma filesi kullanım, taşınma, depolanma sırasında seperatörlerin başına gelebilecek her türlü hasarın korunması amacıyla üretilmektedir.

Renk

İstenilen renklerde

Ağırlık

100 gr/m ~ 360 gr/m

Gözenek Ölçüsü

4 x 4 mm ~ 8 x 8 mm

Uzunluk

İstenilen ölçülerde

Genişlik

35 cm ~ 100 cm​

Çap

230 mm ~ 330 mm​

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.