Punnet Şale Filesi

Punnet Şale Filesi Nedir?

Punnet Şale Filesi; meyve, sebze ve kuru gıdaların görünür şekilde paketlenmesinde, otomatik paketleme makinelerinde, çeşitli promosyon ve kampanya çalışmalarında, oyuncak paketlemelerinde kullanılır. İhtiyaç halinde, istenilen uzunluklarda ve bir ucu kaynaklı mühürlenerek kapatılmış olarak verilir.

Firmaların veya kullanıcıların istediği uzunluklarda kesilebilir ve isteğe bağlı olarak renk tercihi yapılabilmektedir. File yapısı sayesinde içine koyulan ürünün hava almasını sağlayan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de firmalar genel olarak ürünlerin raf ömrünü uzatmak için ekstrude plastik file tercih etmektedir.

Limon, kivi, patates, soğan, elma, portakal, mandalina gibi sebze meyvelerde file kullanılarak ürünlerin çürümesi, kurtlanması gibi durumların önüne geçilmek istenmektedir.

Punnet Şale Filesi Kullanım Alanları

Fileyle paketleme maliyeti diğer yöntemlere göre daha düşüktür. Bu nedenle de kuru ürünlerde ve çeşitli materyallerde firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Mühürleme yöntemiyle kapatılması sayesinde de kullanıcılara güven aşılamakta ve satışı arttırmaya yardımcı olmaktadır. Sizler de ürünlerinizde file kullanmak isterseniz sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz ve bizlerden yardım alabilirsiniz.

Neden Punnet Şale Filesi?

Punnet şale filesi bahsettiğimiz alanlarda ve farklı şekilde de kullanımı söz konusudur. Pack&net Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak çeşitli file ürünlerimizle sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlamaktayız. Dilerseniz sitemizden istediğiniz ölçü ve renklerde kullanım alanınıza en uygun olan, istediğiniz ürünü seçerek siparişinizi çok kolay bir şekilde bizlere ulaştırabilirsiniz.

Punnet Şale Filesi ve diğer koruma filesi ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerinize en uygun olan file tipini seçerek bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşarak istediğiniz boyutta ve renkte file sipariş verebilirsiniz.

Renk

İstenilen renklerde

Ağırlık

6 gr/m ~ 15 gr/m

Gözenek Ölçüsü

3 x 4 mm

Previous
Next

Uzunluk

1.000 m, 1.500 m, 2.000 m / Rulo

Genişlik

20 cm ~ 100 cm

Çap

120 mm ~ 500 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.