Paketleme
Koruma ve Promosyon Fileleri

Paketleme, Koruma ve Promosyon Fileleri; ihtiyaç doğrultusunda gıda, promosyon ve hızlı tüketim ürünlerinin paketlenmesi, saklanması ve korunması amacıyla üretilmektedir.

Mühürlü kaynaklı bir ucu kapatılmış file, oyuncak filesi, top filesi, promosyon filesi, gıda poşet filesi, sebze meyve filesi, kasa üstü örtüsü ve filesi, bağırsak filesi, kuş filesi, para çikolata filesi, ceviz filesi, kestane filesi, kuruyemiş filesi, deniz ürünleri yetiştiriciliği filesi, midye filesi, çam filesi, çiçek filesi, bitki filesi, peyzaj filesi olarak da kullanılmaktadır.

Paketleme, Koruma ve Promosyon Fileleri Kullanım Alanları

Filelerin hava alması sayesinde sebze ve meyve gibi birçok ürün raf ömrünü uzatmaktadır. Paketlenen ürünlerin görünebilir olması sayesinde teşhirde rahatlıkla ve güvenle kullanılmaktadır. Paketlenen ürünlerin dağılmasını engeller. Ekonomik bir paketleme yöntemidir.

Paketleme Koruma ve Promosyon Fİleleri ve diğer koruma filesi ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerinize en uygun olan file tipini seçerek bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşarak istediğiniz boyutta ve renkte file sipariş verebilirsiniz.

Neden Paketleme, Koruma ve Promosyon Filesi

Filelerin hava alması sayesinde sebze ve meyve gibi birçok ürün raf ömrünü uzatmaktadır.

Paketlenen ürünlerin görünebilir olması sayesinde teşhirde rahatlıkla ve güvenle kullanılmaktadır.

Paketlenen ürünlerin dağılmasını engeller. Ekonomik bir paketleme yöntemidir.

Gözenek Ölçüsü

İhtiyaca göre özel

Renk

İstenilen renklerde

Ağırlık

İstenilen ağırlıkta

Previous
Next

Uzunluk

İhtiyaca göre özel

Genişlik

İhtiyaca göre özel

Çap

İhtiyaca göre özel

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.