Flatnet filesi; meyve, sebze ve kuru gıdaların görünür şekilde paketlenmesinde, kasa koruyucu üst örtülerinde, otomatik paketleme makinelerinde kullanılmaktadır.

Flatnet filesi genel itibariyle kuru gıdaların saklanılması için tercih edilen bir paketleme yöntemidir. Kuru gıdalar dışında birçok materyalin paketlenmesinde de kullanılmaktadır. File eksturde plastikten üretilmiştir ve yapısı itibariyle deliklidir. Bu da ürünlere hava almasını sağlayan bir özelliktir. Esnektir ve istenilen her uzunlukta üretimi sağlanabilmektedir.

Flatnet Filesi Kullanım Alanları

Flatnet filesi; kuru gıdalarda, sebzelerde, meyvelerde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Marketlerde gördüğümüz birçok sebze ve meyve file içlerinde hazır şekilde satılmaktadır.

Fileler içinde satılması; hem kilo olarak hem de fiyat olarak ürüne hızlıca ulaşmamızı sağlarken, file sayesinde hava alan ürünlerin bozulma, çürüme, kurtlanma gibi durumların yaşanmasını geciktirir ve hatta engeller. Bu sayede ürünler uzun süreli satışta kalabilir.

Neden Flatnet Filesi?

Kasa içerisindeki meyve ve sebzelerin üzeri genellikle fileyle kaplanarak araçlara yüklenir. Bunun sebebi uzun süreli yolculuklarda kasa içerisindeki sebze ve meyvelerin hava alarak taze kalmasını sağlamaktır. Ürünlerin fileyle paketlenmesi otomatik makineler yardımıyla da hızlı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Müşteri tercihlerine de bağlı olmakla beraber farklı ebatlarda üretimi sağlansa da genellikle uzunluk ölçüleri 500 m/ Rulo civarındadır. Genişlik ölçüleri ise 20 cm-75 cm’dir. Çapı da 120 mm-500 mm aralığındadır.

Renk olarak ise istenilen her renkte üretimi yapılabilmektedir. File ağırlığı 20 gr/m ve 60 gr/m’dir. File aralığı ise de 3×4 mm ölçüsündedir.

Flatnet  ve diğer koruma filesi ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerinize en uygun olan file tipini seçerek bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşarak istediğiniz boyutta ve renkte file sipariş verebilirsiniz.

Renk

İstenilen renklerde

Ağırlık

20 gr/m ~ 60 gr/m

Gözenek Ölçüsü

3 x 4 mm

Previous
Next

Uzunluk

500 m / Rulo

Genişlik

20 cm ~ 75 cm

Çap

120 mm ~ 500 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.