Güvenlik Filesi Emniyet Alan Perdesi

Güvenlik Filesi Emniyet Alan Perdesi; çeşitli inşaat ve yol çalışmalarında, kazı, hafriyat alanlarında koruma ve ikaz amacıyla, spor alanlarında sınır ve parkur belirleme çalışmalarında kullanılmaktadır.

Packsafe Güvenlik Filesi ile Koruma ve Uyarıda Öncelik!

Koruma ve güvenliği sağlamak için kişileri ikaz etmek, uyarı alanlarını işaretlemek için güvenlik filesi emniyet alan perdesi kullanılmaktadır. Trafikte, inşaat alanlarında, güvenlik önlemleri için kullanılır. İnşaat alanlarında derin çukurların çevresinde güvenlik ikaz filesi kullanılır. Trafikte ise bariyer filesi, emniyet alan perdesi, emniyet bariyeri gibi isimler verilen farklı renklerde ve ebatlarda fileler kullanılır. Bu fileler kişilerin tehlikeli alanlarda dikkatini çekmek, uyarmak veya ikaz etmek amacıyla kullanılan önemli bir üründür.

Güvenlik Filesi Emniyet Alan Perdesi - Packsafe Güvenlik Filesi

Güvenlik filesi, güvenlik ikaz filesi, bariyer filesi, emniyet alan perdesi, emniyet bariyeri gibi çeşitli alanlarda ikaz için kullanılmaktadır. Ölçüleri uzunluk olarak 50m/ Rulo, genişlik olarak 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm aralıklarında, çap olarak da 320 mm, 380 mm’dir. Filenin gözenek ölçüleri de 30×70 mm’dir. Ağırlığı ise 120 gr/m ve 300 gr/m aralığındadır. Renk olarak ise genelde ikaz için kullanılan bu filelerde dikkat çekebilecek renkler arasında olan turuncu, sarı, mavi, yeşil kullanılmaktadır.

Güvenlik Filesi ve diğer koruma filesi ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerinize en uygun olan file tipini seçerek bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşarak istediğiniz boyutta ve renkte file sipariş verebilirsiniz.

Gözenek Ölçüsü

30 x 75 mm

Renk

Turuncu, Sarı, Mavi, Yeşil

Ağırlık

120 gr/m ~ 300 gr/m

Previous
Next

Uzunluk

50 m / Rulo

Genişlik

100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm

Çap

320 mm, 380 mm

İhtiyaçlarınıza en uygun ekstrude file ürünlerimizle yanınızdayız..

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.